Club 99

- Najważniejsze informacje o naszej śląskiej restauracji

Zapraszamy Państwa do naszej restauracji i sal szkoleniowych. Mieścimy się przy ul. Brackiej 16 (przedłużenie ulicy Bocheńskiego) w Katowicach (po przeciwnej stronie głównego wejścia do Wesołego Miasteczka, za stacją benzynową Lukoil, w dawnym budynku salonu Hondy).

Nasze położenie jest wyśmienite zarówno pod względem dojazdu jak również ilości miejsc parkingowych.

Lokalizacja w pobliżu zjazdu z autostrady A4 Wrocław - Kraków i przy wylocie DTŚ, pozwala na szybki i łatwy dojazd do naszego Centrum Konferencyjno - Restauracyjnego. Po drodze do nas, nie spotkają Państwo utrudnień związanych z przebudową centrum miasta czy dworca głównego PKP w Katowicach.

Jesteśmy restauracją rodzinną o 20-letniej tradycji. Cały czas istnienia na rynku gastronomicznym poświęciliśmy na rozeznanie potrzeb naszych Klientów i dostosowanie się do ich wymagań. Zyskaliśmy opinię firmy rzetelnej, wiarygodnej i elastycznej. Nasza restauracja cieszy się niezmiennie dużym uznaniem za smaczną kuchnię, miłą obsługę i sprawność w zarządzaniu. Potrafimy dostosować się do każdej sytuacji i każdego Państwa życzenia. Dbamy o każdego naszego Klienta i Jego zadowolenie, także z warunków finansowych.

Ze względu na nasze pochodzenie oraz miejsce naszej działalności, jakim są Katowice, Club99 to restauracja śląska, w której można skosztować lokalnych rarytasów przyrządzanych z uwzględnieniem wyśmienitych, rodzinnych receptur. Kuchnia regionu śląskiego zachwyca różnorodnością dań mięsnych, mącznych oraz zup. W naszym menu znaleźć można między innymi słynną roladę wołową z kluskami i kapustą modrą lub zasmażaną, pyszny żur śląski, wśród zakąsek natomiast śledzie w śmietanie lub oleju. Restauracja jednak, choć śląska, nie ogranicza się wyłącznie do dań charakterystycznych dla naszych okolic, jednocześnie oferując szereg potraw kuchni europejskiej. W karcie dań nie brakuje też kilku „firmowych” smakowitości, które są szczególnie polecane przez naszego szefa kuchni.

Oddajemy Państwu do dyspozycji sale restauracyjne różnej wielkości i w różnej aranżacji. Główna sala restauracyjna pomieści do 120 osób, pozostałe pomieszczenia odpowiednio 90 i 30 osób. Wszystkie są klimatyzowane. Przed restauracją przygotowaliśmy mały ogródek letni, gdzie Goście mogą swobodnie usiąść pod parasolami. Cały obiekt jest monitorowany.

Dla firm chcących zorganizować szkolenie, polecamy sale konferencyjne dla 30, 90 i 150 osób.

Nasz obiekt znajduje się w idealnej lokalizacji w samym centrum węzła komunikacyjnego, na splocie miast: Katowic, Chorzowa i Rudy Śląskiej. Naszym Gościom oddajemy do użytku bezpłatny parking monitorowany na terenie posesji (dla ok. 20 samochodów) i także bezpłatny przyległy parking miejski (dla ok. 150 samochodów).

Posiadamy również sprzęt niezbędny do przeprowadzenia szkoleń (flipchart, ekran, rzutnik multimedialny)

Sale dysponują także bezpłatnym dostępem do Internetu.

Przy jednoczesnym korzystaniu z naszej oferty restauracyjnej można uzyskać atrakcyjne rabaty.

Nasze atuty to smaczna kuchnia, miła obsługa, łatwy dojazd oraz bezpłatny i obszerny parking dla ok. 170 samochodów.

Aktualności

Pierwsza Restauracja Samochodowa na Śląsku!!!

Wychodząc naprzeciw obecnej rzeczywistości, zapraszamy Państwa do jedynej na Śląsku Restauracji Samochodowej, utworzonej na naszym restauracyjnym podwórku...

czytaj więcej

Manufaktura Clubowa– własna produkcja naturalnych przetworów!!

Syrop imbiorwy z miodem, cytryną i kurkumą • smalec domowy ze skwarkami • powidła śliwkowe z czekoladą • powidła śliwkowe z nutą pomarańczy, cynamonu i chili...

czytaj więcej

Akcja “OTWÓRZ SZYBKĘ” – sprzedaż obiadów bez oczekiwania

Aby Państwo mogli szybko i bez żadnego czasu oczekiwania zakupić zestaw obiadowy – wystawiamy codziennie (także w weekendy) nasz Clubowy Stragan. Jesteśmy z nim zawsze od godziny 13.00 do 17.00...

czytaj więcej

Oferta wege

Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom, wprowadziliśmy do naszej oferty menu dla wegan.


Nowa Karta

"Club 99" wprowadza do swojego menu nowe potrawy oraz menu dla najmłodszych.