NaszaOferta


Wigilia

Jeżeli szukają Państwo przyjemnej, eleganckiej a jednocześnie domowej atmosfery, zapraszamy do naszej rodzinnej restauracji...

Więcej


Wesela, Noclegi

Restauracja Club99 oferuje trzy sale weselne różnych wielkości dla 30, 60 lub 100 osób. Pomieszczenia można ze sobą łączyć, aby uzyskać przestrzeń zdolną pomieścić większą liczbę gości.

Więcej


Catering, Bankiety

Chcemy zaoferować Państwu efektowne, przepięknie udekorowane lokale oraz kompleksową obsługę wytwornych bankietów obejmującą catering z menu dostosowanym do indywidualnych oczekiwań klienta.

Więcej


Sale szkoleniowe

Nasze przestronne sale szkoleniowe z dostępem do światła dziennego stanowią idealne miejsce na konferencje, szkolenia, spotkania biznesowe czy firmowe bankiety. W ofercie przerwa kawowa lub lunch - w zależności od czasu trwania wydarzenia i życzeń klienta.

Więcej


Imprezy plenerowe

Obsługa imprez w plenerze oferowana przez Club99 obejmuje grill wraz z obsługą gastronomiczną oraz możliwość udostępnienia sprzętu w postaci parasoli, namiotów, ław, ławek oraz rollbarów.

Więcej


Studniówki

Nasza restauracja zajmuje się organizowaniem oraz obsługą studniówek w swoich lokalach, ale także w szkołach czy salach zewnętrznych. Ofertę studniówkową każdorazowo staramy się dostosowywać do oczekiwań klienta.

Więcej


Komunie

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w organizowaniu i obsłudze uroczystych obiadów rodzinnych w dniu I komunii świętej. Nasza oferta obejmuje aranżację sali oraz wyśmienity catering z możliwością modyfikowania menu.

Więcej


Stypy

Dogodne położenie lokalu Club99 na drodze między kościołem a cmentarzem zapewnia uczestnikom stypy łatwy dojazd na miejsce. Restauracja posiada parking dla kilkudziesięciu samochodów.

Więcej


Przyjęcia rodzinne, firmowe

Zachęcamy do skorzystania z oferty Club99 obejmującej całościową obsługę uroczystości okolicznościowych, w tym wesel, chrzcin, komunii, rocznic, urodzin, imienin i innych. Możemy zagwarantować wyśmienity catering i wysokostandardową obsługę gości.

Więcej

JesteśmyNa:


Organizacja imprez plenerowych w Katowicach


Od wielu lat zajmujemy się przygotowywaniem różnorodnych imprez plenerowych i masowych. Imprezy plenerowe wymagają odpowiedniej oprawy i niezwykle sprawnej organizacji, dlatego naszym klientom zapewniamy niezbędny sprzęt: parasole, namioty, ławy, ławki, grille, rollbary. Proponujemy obsługę zarówno kameralnych ogrodowych przyjęć rodzinnych, pikników firmowych, jak również imprez masowych.

Club99 mieści się w Katowicach (ul. Bracka 16) i to głównie na terenie tego miasta świadczymy nasze usługi, aczkolwiek na życzenie klienta możemy dotrzeć także w inne miejsca znajdujące się na terenie Śląska. Uważamy, że okolice Katowic są obfite w bardzo interesujące lokalizacje, idealnie nadające się na urządzenie imprez „pod chmurką”.

Organizacja imprez plenerowych jest wyzwaniem, któremu z przyjemnością stawiamy czoła. Katowice oferują różne dogodne i niesamowite lokalizacje, dlatego warto wykorzystać takie możliwości, aby zorganizować niesamowitą imprezę plenerową. Firmowe spotkania „pod chmurką" to doskonała okazja do skosztowania polskich specjałów z grilla. Podczas firmowych imprez plenerowych pracownicy dużych firm integrują się znacznie szybciej i czują się bardziej swobodnie, niż podczas bankietów i konferencji. Zachęcamy do skorzystania z naszej wyjątkowej oferty.

Jesteśmy firmą niezwykle elastyczną, ale też dążącą do kompleksowości usług lokalu. To dla nas niezwykle ważne, by klienci mogli nam zaufać i zlecić zorganizowanie pikniku od początku do końca.. Zakres usług Club99 zgodnie z Państwa oczekiwaniami może obejmować m. in. aranżację miejsca spotkania, udostępnienie niezbędnego sprzętu, obsługę gastronomiczno-cateringową gości, ale też zapewnienie dodatkowych urozmaiceń zabawy. W zależności od wyrażonych potrzeb nasz wkład w Państwa imprezę plenerową może ograniczać się wyłącznie do serwowania wyśmienitych dań z grilla lub dotyczyć również innych kwestii. W celu omówienia szczegółów współpracy zachęcamy do kontaktu.

W naszej ofercie dań z rusztu znajdują się m.in.:
 • kiełbasa
 • karczek
 • krupniok
 • golonko
 • szaszłyk z drobiu
 • szaszłyk z wieprzowiny
 • filet drobiowy
 • szynka pieczona
 • oscypek z żurawiną
 • prosiak
Dodatki:
 • zestawy surówek
 • sałatki mięsne
 • sałatki jarskie
 • ogórek małosolny
 • chleb ze swojskim smalcem
 • ziemniak w mundurku z masełkiem czosnkowym

Zadzwoń


 • Zadzwoń do nas:

  tel. 32-258-24-26
  tel/fax: 32-259-84-84
  kom. 601 47 19 60

 • Napisz do nas:

  email: marketing@club99.pl
  gg:1451784

GODZINY OTWARCIA


Pon-Pt 9-20
Sob-Nd 9-20

ul. Bracka 16
40-858 Katowice
Woj. Śląskie

O NAS


O naszej restauracji

Zapraszamy Państwa do naszej restauracji i sal szkoleniowych. Mieścimy się przy ul. Brackiej 16 (przedłużenie ulicy Bocheńskiego) w Katowicach (po przeciwnej stronie głównego wejścia do Wesołego Miasteczka, za stacją benzynową Lukoil, w dawnym budynku salonu Hondy).

Więcej

Opinie
Klientów


 • Chcieliśmy serdecznie podziękować za bardzo udaną zabawę weselną, super obsługę, super jedzenie, super podejście do nas i za ogół. Wesele było kapitalne!!! Wszystkim polecamy!!!

  Iwona i Artur
 • Chcieliśmy serdecznie podziękować za obsługę naszego wesela w Starochorzowskim Centrum Kultury. Jedzenie było przepyszne,a profesjonalna obsługa sprawiła iż w tym dniu wszystko było tak jak sobie życzyliśmy.Gorąco polecamy!

  Aneta Z

Więcej