Restauracja samochodowa Club 99

Wychodząc naprzeciw obecnej rzeczywistości, zapraszamy Państwa do jedynej na Śląsku Restauracji Samochodowej, utworzonej na naszym restauracyjnym podwórku.

Chcecie spotkać się z przyjaciółmi, znajomymi, albo z rodziną przyjechać na obiad?? - Zapraszamy do restauracji “Club 99”.

Nie możemy zaprosić Państwa do środka, ale możemy przygotować pyszny obiadek, deser z kawusią i podać Państwu do samochodu.

Zaaranżowaliśmy przytulne miejsca, gdzie możecie zaparkować swoje samochody. Zatrąbicie 3 x a nasza obsługa już będzie do Waszej dyspozycji. Możecie Państwo zamówić zarówno wszystkie dania z naszej karty menu, jak również skorzystać z codziennych zestawów dnia.

Korzystając z akcji OTWÓRZ SZYBKĘ zjecie posiłek bez żadnego czasu oczekiwania, bowiem obiadki mamy gotowe i gorące “od ręki”.

Tutaj znajdziecie aktualne menu na cały tydzień.


Aktualności

Pierwsza Restauracja Samochodowa na Śląsku!!!

Wychodząc naprzeciw obecnej rzeczywistości, zapraszamy Państwa do jedynej na Śląsku Restauracji Samochodowej, utworzonej na naszym restauracyjnym podwórku...

czytaj więcej

Manufaktura Clubowa– własna produkcja naturalnych przetworów!!

Syrop imbiorwy z miodem, cytryną i kurkumą • smalec domowy ze skwarkami • powidła śliwkowe z czekoladą • powidła śliwkowe z nutą pomarańczy, cynamonu i chili...

czytaj więcej

Akcja “OTWÓRZ SZYBKĘ” – sprzedaż obiadów bez oczekiwania

Aby Państwo mogli szybko i bez żadnego czasu oczekiwania zakupić zestaw obiadowy – wystawiamy codziennie (także w weekendy) nasz Clubowy Stragan. Jesteśmy z nim zawsze od godziny 13.00 do 17.00...

czytaj więcej

Oferta wege

Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom, wprowadziliśmy do naszej oferty menu dla wegan.


Nowa Karta

"Club 99" wprowadza do swojego menu nowe potrawy oraz menu dla najmłodszych.