NaszaOferta


Wesela, Noclegi

Do Państwa dyspozycji oddajemy 3 sale weselne - na 100 osób, 60 osób i 30 osób. Powyżej tej ilości proponujemy zorganizowanie przyjęcia na dwóch salach - jednej...

Więcej


Catering, Bankiety

Jako firma restauracyjno-cateringowa doświadczona ponad 20-letnim stażem, możemy Państwu zapewnić obsługę na najwyższym poziomie.

Więcej


Sale szkoleniowe

W naszym Centrum Konferencyjno-Restauracyjnym przy ul. Brackiej 16 w Katowicach, oddajemy do Państwa dyspozycji klimatyzowane i wyposażone sale konferencyjne, mogące pomieścić odpowiednio 40, 120 i 140 osób.

Więcej


Imprezy plenerowe

Od wielu lat zajmujemy się organizacją imprez plenerowych i masowych. Dysponujemy niezbędnym sprzętem: parasolami, namiotami, ławami, ławkami, grillami, rollbarami.

Więcej


Studniówki

Opierając się na ponad 20-letnim doświadczeniu w branży gastronomicznej, pragniemy przedstawić Państwu ofertę studniówkową naszej restauracji.

Więcej


Komunie

To wyjątkowe święto i przeżycie dla każdego Dziecka. Z myślą, by i Rodzice mogli je dzielić razem z Pociechą, oferujemy Państwu naszą pomoc w zakresie organizacji przyjęcia komunijnego, wyręczając we wszystkich związanych z tym obowiązkach.

Więcej


Stypy

Nasz lokal mieści się przy drodze procesyjnej, pomiędzy kościołem p.w. Jana i Pawła Męczeniników (Katowice - Dąb) a cmentarzem. Posiadamy bardzo rozległy i bezpłatny parking, dla kilkudziesięciu samochodów. Bliskość kościoła i cmentarza daje Państwu możliwość pozostawienia samochodów na naszym parkingu na czas mszy i całej uroczystości pogrzebowej.

Więcej


Przyjęcia rodzinne, firmowe

I propozycja menu w cenie: 90,00 zł. od osoby przy podaniu II dania talerzowo / jeden rodzaj dania/, 95,00 zł. od osoby przy podaniu II dania na platerach /2-3 rodzaje dań, co trzecia porcja podwójna/ (podana gramatura na 1 osobę)...

Więcej

JesteśmyNa:


Catering dla firm


Jeśli szukają Państwo restauracji oferującej catering dla firm w Katowicach, chcielibyśmy serdecznie zachęcić do zapoznania się z proponowaną przez nas ofertą gastronomiczno-cateringową. Jako firma z przeszło dwudziestoletnim stażem zdążyliśmy nie tylko dokładnie zapoznać się z oczekiwaniami klientów, ale też stworzyć na tyle elastyczną ofertę, by była ona zdolna zadowolić każdego z nich. Priorytetami są dla nas trzy kwestie: wspaniała kuchnia polska i światowa, doskonała obsługa gości oraz poświadczona portfolio i opiniami zleceniodawców zdolność organizowania wydarzeń o różnym charakterze, w tym między innymi spotkań i imprez firmowych. Na tych trzech filarach wspiera się nasza doceniana przez klientów działalność.

Ważne założenie Club99 stanowi kompleksowość usług, które są świadczone w ramach współpracy. Możemy zaoferować doskonałej jakości catering dla firm, obsługę gości w czasie trwania bankietu oraz pełne wsparcie w trakcie dopinania kwestii logistycznych.

Jesteśmy w stanie zadbać o odpowiednią oprawę wszelkich imprez, troszcząc się o oprawę sal oraz ozdobę stołów zgodną z indywidualnymi oczekiwaniami klientów, zapewnić szeroki wybór dań wykwintnych i słodkich, na zimno i ciepło, a także całe spektrum przekąsek i wyśmienitych deserów. W zależności od charakteru spotkania firmowego możemy zaoferować bufety w stylu szwedzkiego stołu lub obiady czy kolacje obejmujące fachową obsługę kelnerską. Posiadamy kilka przykładowych menu na różne okazje, które jednak nie są wiążące i mogą ulegać zmianom. Oznacza to, że spośród naszego menu klienci mogą samodzielnie zdecydować, które z dań zostaną ostatecznie zaserwowane na imprezie. Chętnie doradzimy w kwestiach związanych z doborem przekąsek, potraw oraz deserów.

Catering w Katowicach

Do skorzystania z naszych usług zachęcamy wszystkich z Państwa zainteresowanych cateringiem dla firm w Katowicach. Działamy na terenie całego miasta, dlatego wedle życzenia możemy zorganizować bankiet firmowy nie tylko u nas, w Club99, ale także w salach zewnętrznych czy w siedzibie Państwa przedsiębiorstwa. Często zdarza nam się współpracować z różnymi obiektami kulturalnymi w mieście, dzięki czemu możemy zaoferować również sprawną pomoc w poszukiwaniach dogodnego na daną imprezę firmową lokalu. Znamy co najmniej kilka miejsc, które z pewnością okażą się dla Państwa strzałem w dziesiątkę. Lokal dobierzemy do Państwa potrzeb, biorąc po uwagę liczbę gości oraz przewidziane na imprezie urozmaicenia.


Zadzwoń


 • Zadzwoń do nas:

  tel. 32-258-24-26
  tel/fax: 32-259-84-84
  kom. 601 47 19 60

 • Napisz do nas:

  email: marketing@club99.pl
  gg:1451784

GODZINY OTWARCIA


Pon-Pt 9-20
Sob-Nd 9-20

ul. Bracka 16
40-858 Katowice
Woj. Śląskie

O NAS


O naszej restauracji

Zapraszamy Państwa do naszej restauracji i sal szkoleniowych. Mieścimy się przy ul. Brackiej 16 (przedłużenie ulicy Bocheńskiego) w Katowicach (po przeciwnej stronie głównego wejścia do Wesołego Miasteczka, za stacją benzynową Lukoil, w dawnym budynku salonu Hondy).

Więcej

Opinie
Klientów


 • Chcieliśmy serdecznie podziękować za bardzo udaną zabawę weselną, super obsługę, super jedzenie, super podejście do nas i za ogół. Wesele było kapitalne!!! Wszystkim polecamy!!!

  Iwona i Artur
 • Chcieliśmy serdecznie podziękować za obsługę naszego wesela w Starochorzowskim Centrum Kultury. Jedzenie było przepyszne,a profesjonalna obsługa sprawiła iż w tym dniu wszystko było tak jak sobie życzyliśmy.Gorąco polecamy!

  Aneta Z

Więcej