Catering dla firm

Jeśli szukają Państwo restauracji oferującej catering dla firm w Katowicach, chcielibyśmy serdecznie zachęcić do zapoznania się z proponowaną przez nas ofertą gastronomiczno-cateringową. Jako firma z przeszło dwudziestoletnim stażem zdążyliśmy nie tylko dokładnie zapoznać się z oczekiwaniami klientów, ale też stworzyć na tyle elastyczną ofertę, by była ona zdolna zadowolić każdego z nich. Priorytetami są dla nas trzy kwestie: wspaniała kuchnia polska i światowa, doskonała obsługa gości oraz poświadczona portfolio i opiniami zleceniodawców zdolność organizowania wydarzeń o różnym charakterze, w tym między innymi spotkań i imprez firmowych. Na tych trzech filarach wspiera się nasza doceniana przez klientów działalność.

Ważne założenie Club99 stanowi kompleksowość usług, które są świadczone w ramach współpracy. Możemy zaoferować doskonałej jakości catering dla firm, obsługę gości w czasie trwania bankietu oraz pełne wsparcie w trakcie dopinania kwestii logistycznych.

Jesteśmy w stanie zadbać o odpowiednią oprawę wszelkich imprez, troszcząc się o oprawę sal oraz ozdobę stołów zgodną z indywidualnymi oczekiwaniami klientów, zapewnić szeroki wybór dań wykwintnych i słodkich, na zimno i ciepło, a także całe spektrum przekąsek i wyśmienitych deserów. W zależności od charakteru spotkania firmowego możemy zaoferować bufety w stylu szwedzkiego stołu lub obiady czy kolacje obejmujące fachową obsługę kelnerską. Posiadamy kilka przykładowych menu na różne okazje, które jednak nie są wiążące i mogą ulegać zmianom. Oznacza to, że spośród naszego menu klienci mogą samodzielnie zdecydować, które z dań zostaną ostatecznie zaserwowane na imprezie. Chętnie doradzimy w kwestiach związanych z doborem przekąsek, potraw oraz deserów.

Catering w Katowicach

Do skorzystania z naszych usług zachęcamy wszystkich z Państwa zainteresowanych cateringiem dla firm w Katowicach. Działamy na terenie całego miasta, dlatego wedle życzenia możemy zorganizować bankiet firmowy nie tylko u nas, w Club99, ale także w salach zewnętrznych czy w siedzibie Państwa przedsiębiorstwa. Często zdarza nam się współpracować z różnymi obiektami kulturalnymi w mieście, dzięki czemu możemy zaoferować również sprawną pomoc w poszukiwaniach dogodnego na daną imprezę firmową lokalu. Znamy co najmniej kilka miejsc, które z pewnością okażą się dla Państwa strzałem w dziesiątkę. Lokal dobierzemy do Państwa potrzeb, biorąc po uwagę liczbę gości oraz przewidziane na imprezie urozmaicenia.

Zamów TERAZ

Zadzwoń

Zadzwoń do nas:

tel. 32-258-24-26

tel/fax. 32-259-84-84

kom. 601 47 19 60

Napisz do nas:

email: marketing@club99.pl

GODZINY OTWARCIA

Pon-Pt 9:00 - 18:00
Sob-Nd 9:00 - 18:00

ul. Bracka 16
40-858 Katowice
Woj. Śląskie

O NAS

O naszej restauracji

Zapraszamy Państwa do naszej restauracji i sal szkoleniowych. Mieścimy się przy ul. Brackiej 16 (przedłużenie ulicy Bocheńskiego) w Katowicach (po przeciwnej stronie głównego wejścia do Wesołego Miasteczka, za stacją benzynową Lukoil, w dawnym budynku salonu Hondy).

Więcej

Znajdź nas