Wynajem sal konferencyjnych i szkoleniowych w Katowicach

Mamy przyjemność zaprosić Państwa do naszego Centrum Konferencyjno-Restauracyjnego przy ul. Brackiej 16 w Katowicach. W tym obiekcie mamy do Waszej dyspozycji klimatyzowane i kompletnie wyposażone sale szkoleniowe, w którym może zmieścić się odpowiednio 40, 120 i 140 osób. Katowice są obecnie bardzo atrakcyjną destynacją do spotkań biznesowych wielu dynamicznie rozwijających się firm. Poza naszą siedzibą, proponujemy także wynajem sal konferencyjnych, które pomieszczą do 300 osób

Nasze centrum szkoleniowe jest znakomitym obiektem przeznaczonym do organizacji różnego rodzaju szkoleń, konferencji, spotkań firmowych i bankietów. Dogodna lokalizacja w samym centrum węzła komunikacyjnego Katowic (na splocie Katowic, Chorzowa, Siemianowic Śląskich), zapewnia doskonałe połączenie zarówno komunikacją miejską, jak również łatwy dojazd własnym środkiem transportu. Położenie w pobliżu zjazdu z autostrady A4 Wrocław - Kraków i przy wylocie DTŚ, umożliwia szybki i łatwy dojazd do naszego Centrum Konferencyjno - Restauracyjnego.

Dysponujemy również bezpłatnym parkingiem wielkopowierzchniowym, przeznaczonym na kilkadziesiąt samochodów, dostępnym i wygodny także dla autokarów.

Na I piętrze obiektu znajdują się nowoczesne i znakomicie wyposażone sale konferencyjne, a na parterze sala restauracyjna. Możemy zaproponować Państwu nie tylko wynajem sali szkoleniowych, lecz również profesjonalną i sprawną obsługę gastronomiczną w warunkach restauracyjnych.

Wszystkie sale szkoleniowe posiadają:

 • indywidualnie sterowaną klimatyzację/ogrzewanie
 • dostęp światła dziennego (z możliwością zaciemnienia)
 • stały dostęp do internetu Wi-Fi
 • wyposażenie w postaci ekranu i flipchartu

Dodatkowo duża sala szkoleniowa została również wyposażona w profesjonalny system nagłośnieniowy. Wynajem rzutnika multimedialnego (przy całodniowym wynajmie sali) 200,00 zł.

1. duża sala konferencyjno-bankietowa

Ta sala konferencyjna przeznaczona jest do organizacji różnego typu szkoleń, konferencji, kongresów, spotkań biznesowych i bankietów, w zależności od Państwa potrzeb. Jest to niezwykle przestrzenna, wygodna sala, która umożliwia różne ustawienia i konfiguracje stołów i miejsc dla uczestników konferencji lub bankietów.

Wielkim atutem sali konferencyjno-bankietowej jest jej funkcjonalność, czyli zarówno pojemność, jak i ustawność. Sala może pomieścić:

 • 120 osób w systemie kinowym
 • 90 osób w systemie szkolnym

Koszty wynajmu:

 • za cały dzień 700,00 zł. brutto /wynajem obejmuje 9 godzin, w ramach czasu pracy obiektu, tj. 8.00 – 19.00/

2. mała sala konferencyjna Vipowska

Mała sala konferencyjna przeznaczona jest dla VIPów, przystosowana do potrzeb najbardziej wymagających gości. Sala VIPowska zapewnia kameralną atmosferę, pełną dyskrecję i komfort, co ma przełożenie w bardzo wysokim standardzie pomieszczenia. Pozostałe atuty tej sali to jej funkcjonalność i możliwość ustawienia stołów w odpowiedniej konfiguracji. Sala VIPowska może pomieścić:

 • 40 osób w systemie kinowym
 • 30 osób w systemie szkolnym

Wynajem tej sali konferencyjnej nie jest kosztowny. Oferujemy bardzo atrakcyjne ceny w porównianiu z innymi obiektami o zbliżonym standardzie.

 • za cały dzień 500,00 zł. brutto /wynajem obejmuje 9 godzin, w ramach czasu pracy obiektu, tj. 8.00 – 19.00/

3. sala restauracyjna

Sala restauracyjna to kolejna propozycja na wynajem sali szkoleniowej czy konferencyjnej. Sala ta przeznaczona jest nie tylko do przyjmowania gości na przyjęcia, lecz z powodzeniem można w niej organizować atrakcyjne spotkania firmowe, bankiety, konferencje, prezentacje lub imprezy eventowe. Jest to sala wielofunkcyjna doświetlona światłem dziennym, profesjonalnie wyposażona w nowoczesny sprzęt techniczny. Jej cenną zaletą jest możliwość ustawienia stołów w różnych konfiguracjach. Sala może pomieścić odpowiednio:

 • 140 osób w systemie kinowym
 • 120 osób w systemie szkolnym

Jej dodatkowym atutem są niewysokie koszty wynajmu.

 • za cały dzień 1200,00 zł. brutto /wynajem obejmuje 9 godzin, w ramach czasu pracy obiektu, tj. 8.00 – 19.00/

Planując wynajem sali restauracyjnej należy pamiętać o rezerwacji z odpowiednim wyprzedzeniem, gdyż w tzw. wysokim sezonie oraz podczas targów branżowych sala cieszy się ogromnym powodzeniem. W zakresie obsługi gastronomicznej możemy zaproponować zarówno poczęstunek kawowy, jak również organizację wykwintnego bankietu. Możemy też zaprosić Państwa Gości na obiad do naszej restauracji.

Zamów teraz

Zadzwoń

Zadzwoń do nas:

tel. 32-258-24-26

tel/fax. 32-259-84-84

kom. 601 47 19 60

Napisz do nas:

email: marketing@club99.pl

GODZINY OTWARCIA

Pon-Pt 9:00 - 18:00
Sob-Nd 9:00 - 18:00

ul. Bracka 16
40-858 Katowice
Woj. Śląskie

O NAS

O naszej restauracji

Zapraszamy Państwa do naszej restauracji i sal szkoleniowych. Mieścimy się przy ul. Brackiej 16 (przedłużenie ulicy Bocheńskiego) w Katowicach (po przeciwnej stronie głównego wejścia do Wesołego Miasteczka, za stacją benzynową Lukoil, w dawnym budynku salonu Hondy).

Więcej

Znajdź nas