Twoja pociecha idzie w maju do komunii?

To ostatnia chwila na rezerwację lokalu na rodzinne przyjęcie

Pierwsza Komunia Święta to uroczystość o podłożu religijnym, mająca także ogromne znaczenie dla rodziny. Zobacz nasze propozycje na eleganckie udekorowanie stołu komunijnego i sali, w której odbywać się będzie rodzinna uroczystość.

Dobra restauracja w Katowicach, tani catering dla firm, wesele, imprezy okolicznościowe, sale szkoleniowe, bankiety, Śląsk

Dekoracje komunijne z papieru i szkła – gdzie warto je zastosować?

Sala, w której odbywa się przyjęcie komunijne, można udekorować na wiele różnych sposobów. Chodzi nie tylko o podkreślenie wyjątkowości chwili, ale także o stworzenie niecodziennego nastroju, który pociecha na długo zapamięta. Wśród łatwych do kupienia i zawieszenia są wdzięczne dekoracje z papieru. Najlepiej sprawdzają się eleganckie, białe elementy w kształcie rozet zawieszane bezpośrednio na karniszu na sali, w której będą przebywać goście, czy też na ściance zorganizowanej za stołem. Świetnie sprawdzają się również wiszące szklane kule, w których od góry można umieścić żywe kwiaty i umieścić tuż nad stołem.

Odświętne nakrycie stołu – jakie dekoracje sprawdzą się podczas przyjęcia komunijnego

Jeśli chodzi o nakrycie komunijnego stołu, możliwości jest naprawdę wiele. Zanim przystąpimy do dekoracji, szczegóły dotyczące swobody w dekorowaniu warto ustalić z menadżerem sali lub właścicielem obiektu. Dobra restauracja Katowice na pewno sama wyjdzie naprzeciw oczekiwaniom, proponując tego dnia odświętne białe obrusy, wyjątkową zastawę stołową oraz wsparcie w dekorowaniu sali oraz stołu.

Jednym z pięknie wyglądających elementów są wysokie świeczniki z kryształkami, które podtrzymują dumnie białe świece. Wspaniale prezentują się również wazony pełne pachnących kwiatów, najlepiej utrzymanych w jasnej, pastelowej kolorystyce. W maju dostęp do świeżych bukietów jest bardzo dobry, dlatego warto pokusić się nie tylko o kompozycje w wazonie, ale również kwiatowe girlandy umieszczone w innych częściach sali. Komunijne ciasta i ciasteczka można udekorować modnymi drewnianymi pikerami, które prezentują się bardzo stylowo i są łatwe do wyjęcia w trakcie posiłku. Równie pięknie mogą prezentować się babeczki, umieszczone w ażurowych, białych papilotkach. Warto ozdobić je cukrowymi perełkami, które świetnie pasują do tak ważnej uroczystości.

Początek roku to ostatnia chwila na rezerwację terminów wynajmu sali na przyjęcie komunijne. Jeżeli w maju któreś z Twoich dzieci lub wnuków przystępuje do tego sakramentu, lepiej się pospiesz i zabukuj upatrzone miejsce już teraz.

Zadzwoń

Zadzwoń do nas:

tel. 32-258-24-26

tel/fax. 32-259-84-84

kom. 601 47 19 60

Napisz do nas:

email: marketing@club99.pl

GODZINY OTWARCIA

Pon-Pt 9:00 - 18:00
Sob-Nd 9:00 - 18:00

ul. Bracka 16
40-858 Katowice
Woj. Śląskie

O NAS

O naszej restauracji

Zapraszamy Państwa do naszej restauracji i sal szkoleniowych. Mieścimy się przy ul. Brackiej 16 (przedłużenie ulicy Bocheńskiego) w Katowicach (po przeciwnej stronie głównego wejścia do Wesołego Miasteczka, za stacją benzynową Lukoil, w dawnym budynku salonu Hondy).

Więcej

Znajdź nas