Na co zwrócić uwagę przy wyborze sali na komunię?

Komunia święta to jedna z pierwszych poważnych uroczystości, które dziecko zapamięta na wiele lat. Aby uczcić ten szczególny dzień, rodzice coraz częściej decydują się na organizację poczęstunku w restauracji Katowice. Jakimi aspektami warto się kierować, rozważając wybór sali na komunijne przyjęcie?

Dobra restauracja w Katowicach, tani catering dla firm, wesele, imprezy okolicznościowe, sale szkoleniowe, bankiety, Śląsk

Aspekt pierwszy: przestronność sali

Wielkość sali powinna być dopasowana do liczby zaproszonych gości. Za duży obiekt wiąże się z nadmiernym wydatkiem i wrażeniem pustości. W końcu komunijne przyjęcie to uroczystość rodzinna, więc dobrze by było, gdyby sala wzbudzała u gości poczucie elegancji i przytulności. Sala nie może być też zbyt mała – wówczas usadowienie licznej, wielopokoleniowej rodziny i przyjaciół będzie bardzo trudne pod względem logistycznym, a każda z osób będzie miała mało miejsca wokół siebie i nie będzie czuć się komfortowo w tłoku.

Aspekt drugi: zadbanie o catering

Obiekty wynajmujące sale okolicznościowe mogą, ale nie muszą, dysponować własną kuchnią. Zaplecze gastronomiczne, nawet jeśli istnieje, wcale nie musi być smaczne i godne polecenia. Często bardziej trafionym rozwiązaniem jest catering Katowice – zewnętrzna cukiernia zadba o wysoką jakość ciast i tortów oraz dostarczy je pod wskazany adres. Warto z odpowiednim wyprzedzeniem zbadać tę kwestię oraz rozeznać się, czy funkcjonująca na miejscu restauracja Katowice spełnia standardy zamawiającego. Odpowiednio wcześnie warto również zaplanować menu komunijne, uwzględniające potrzeby dzieci i dorosłych.

Aspekt trzeci: koszt wynajęcia lokalu

Koszt zależy od lokalizacji obiektu i dodatkowych atrakcji. Wiąże się również ściśle z liczbą zaproszonych gości – zazwyczaj obowiązuje opłata za tzw. talerz. Warto zorientować się, czy istnieje możliwość otrzymania zniżki na najmłodszych uczestników uroczystości.

Aspekt czwarty: miejsce do zabawy dla dzieci

Dzieciom trudno utrzymać skupienie i powagę przez dłuższy czas. Po mszy w kościele wpadają w luźniejszy nastrój i są skore do rozrywki. W przypadku niektórych obiektów istnieje możliwość zatrudnienia animatorki zabaw, która zorganizuje dzieciom czas wolny, a tym samym odciąży rodziców od obowiązku nieustannego pilnowania pociech.

Zadzwoń

Zadzwoń do nas:

tel. 32-258-24-26

tel/fax. 32-259-84-84

kom. 601 47 19 60

Napisz do nas:

email: marketing@club99.pl

GODZINY OTWARCIA

Pon-Pt 9:00 - 18:00
Sob-Nd 9:00 - 18:00

ul. Bracka 16
40-858 Katowice
Woj. Śląskie

O NAS

O naszej restauracji

Zapraszamy Państwa do naszej restauracji i sal szkoleniowych. Mieścimy się przy ul. Brackiej 16 (przedłużenie ulicy Bocheńskiego) w Katowicach (po przeciwnej stronie głównego wejścia do Wesołego Miasteczka, za stacją benzynową Lukoil, w dawnym budynku salonu Hondy).

Więcej

Znajdź nas