Dlaczego warto zaprosić kontrahenta do restauracji?

Rozwijanie i pogłębianie relacji biznesowej nie musi opierać się wyłącznie na czasie spędzonym z kontrahentem w biurze. Zmiana otoczenia na bardziej swobodne sprzyja rozluźnieniu każdej ze stron oraz wykazaniu większej otwartości i życzliwości względem rozmówcy. Żaden e-mail czy rozmowa telefoniczna nie zastąpią spotkania w cztery oczy oraz wieczoru spędzonego w miłej atmosferze. Z jakich jeszcze powodów warto zaprosić kontrahenta do restauracji w Katowicach?

Dobra restauracja w Katowicach, tani catering dla firm, wesele, imprezy okolicznościowe, sale szkoleniowe, bankiety, Śląsk

Po pierwsze: kolekcjonowanie wrażeń

Przeżywanie wspólnych miłych chwil na gruncie nieco innym niż otoczenie typowo biznesowe sprzyja zacieśnianiu się więzi między ludźmi. Mniej formalna atmosfera sprzyja poznawaniu zainteresowań i poglądów kontrahenta, a to z kolei pozwala złapać nić porozumienia i wspólny język. Jest też okazją do spędzenia interesującego wieczoru przy boku fascynującego rozmówcy.

Po drugie: dobra okazja do wręczenia upominku biznesowego

Warto zdawać sobie sprawę z tego, że upominki biznesowe sprzyjają rozwijaniu relacji B2B. Dzieje się tak zwłaszcza wtedy, gdy niezobowiązujący upominek firmowy jest wręczany podczas wspólnej kolacji. Restauracja Katowice, serwująca smaczne dania i stwarzająca sprzyjającą atmosferę do rozmowy, ułatwia wykonanie miłego gestu względem kontrahenta. Upominek wręczony w takich okolicznościach może stanowić wówczas miły element, będący punktem odniesienia do dalszej rozmowy. Klient biznesowy, otrzymując prezent, wzmacnia swój pozytywny stosunek względem przedsiębiorcy, który mu go wręcza.

Po trzecie: okazja do skrócenia dystansu

Przyjemne, pełne kuszących zapachów i smaków otoczenie, sprzyja relaksowi i poprawie nastroju. W takiej atmosferze znacznie łatwiej o dojście do porozumienia w trudnym projekcie. Wspólne wyjście do restauracji jest również okazją do skrócenia dystansu i uzyskania bardziej przychylnego podejścia względem nas. Dlaczego by więc w pełni nie wykorzystać potencjału wspólnego spotkania do rozwijania i ocieplania relacji biznesowych?

Po czwarte: większa szansa na utrwalenie kontaktu

Udana kolacja, któremu towarzyszy doskonała oprawa kulinarna, pozwala zwiększyć szanse na powtórzenie spotkania w niedalekiej przyszłości. Wyjście z kontrahentem do restauracji stwarza też okazję do poznania nowych osób obracających się w kręgu biznesowym oraz daje większą szansę na uzyskanie interesujących zleceń i projektów.

Zadzwoń

Zadzwoń do nas:

tel. 32-258-24-26

tel/fax. 32-259-84-84

kom. 601 47 19 60

Napisz do nas:

email: marketing@club99.pl

GODZINY OTWARCIA

Pon-Pt 9:00 - 18:00
Sob-Nd 9:00 - 18:00

ul. Bracka 16
40-858 Katowice
Woj. Śląskie

O NAS

O naszej restauracji

Zapraszamy Państwa do naszej restauracji i sal szkoleniowych. Mieścimy się przy ul. Brackiej 16 (przedłużenie ulicy Bocheńskiego) w Katowicach (po przeciwnej stronie głównego wejścia do Wesołego Miasteczka, za stacją benzynową Lukoil, w dawnym budynku salonu Hondy).

Więcej

Znajdź nas