Smaczne jedzenie a udane spotkanie

Są takie spotkania, które pamięta się długo. Świetny rozmówca, miła atmosfera, dobry dzień – a może jest coś jeszcze, co sprzyja pozytywnemu przepływowi energii pomiędzy ludźmi? Ależ oczywiście – to smaczne jedzenie.

Dobra restauracja w Katowicach, tani catering dla firm, wesele, imprezy okolicznościowe, sale szkoleniowe, bankiety, Śląsk

Niebo w gębie i na talerzu, czyli dlaczego dobra kuchnia wpływa na pozytywny przebieg spotkania

Niektórzy już tak mają, że kiedy są głodni, stają się marudni albo źli. Dlatego lepiej nie nadwyrężać ich silnej woli i od razu zaprosić do miejsca, w którym będą mogli dobrze zjeść. W ostatnich latach nie można narzekać na brak interesujących lokali gastronomicznych. Zwłaszcza w dużych miastach znajdzie się porządna i pewna restauracja. Katowice dysponują sporą bazą dobrych lokali charakteryzujących się różną kuchnią – włoską, polską, azjatycką. Przed uzgodnieniem miejsca spotkania warto dowiedzieć się, jaki typ kuchni preferuje rozmówca – wtedy łatwiej trafić w jego oczekiwania i gusta. Istnieje wtedy też większa pewność, że druga strona zapamięta spotkanie jako udane i satysfakcjonujące, a na tym przecież głównie nam zależy. Dobre wrażenia z pierwszego spotkania można łatwo przekuć w serię kolejnych udanych wyjść.

Jakie jeszcze elementy wpływają na dobrą atmosferę spotkania?

Jedzenie jest bardzo ważnym, ale nie jedynym, aspektem udanego spotkania. Na końcowy efekt wspólnego wyjścia wpływ mają również elementy takie jak:

  • wystrój wnętrza – współczesne lokale mogą być utrzymane w różnej stylistyce, począwszy od ciepłych włoskich wnętrz z żółtymi ścianami i stiukami, poprzez egzotyczne, pełne roślinności kluby, aż po minimalistyczne i oszczędne w wyrazie bistra;
  • jakość obsługi – standardy obsługi w wielu miejscach bywają różne; dużo zależy od przeszkolenia pracownika, jego motywacji i nastawienia do pracy, a także przygotowania pod względem merytorycznym; spore znaczenie ma także sympatia do ludzi, co daje się odczuć już przy pierwszym kontakcie.
  • Możliwości zaproszenia większej liczby osób – szczególnie właściciele większych firm od czasu do czasu mają potrzebę zorganizowania spotkania o dwóch częściach: oficjalnej i tej mniej oficjalnej; w przypadku pierwszej z nich nieodzowna jest sala konferencyjna – Katowice dysponują pod tym względem bogatym wyborem; natomiast druga część spotkania stanowi raczej formę podziękowania za przybycie i zbiega się z poczęstunkiem.

Jak widać, na ogólne wrażenia ze spotkania wpływ ma wiele czynników. Będąc tego świadomym warto starannie wybierać lokal, do którego zaprosimy ważną dla nas osobę – niezależnie, czy będzie to sympatia, czy partner w biznesie.

Zadzwoń

Zadzwoń do nas:

tel. 32-258-24-26

tel/fax. 32-259-84-84

kom. 601 47 19 60

Napisz do nas:

email: marketing@club99.pl

GODZINY OTWARCIA

Pon-Pt 9:00 - 18:00
Sob-Nd 9:00 - 18:00

ul. Bracka 16
40-858 Katowice
Woj. Śląskie

O NAS

O naszej restauracji

Zapraszamy Państwa do naszej restauracji i sal szkoleniowych. Mieścimy się przy ul. Brackiej 16 (przedłużenie ulicy Bocheńskiego) w Katowicach (po przeciwnej stronie głównego wejścia do Wesołego Miasteczka, za stacją benzynową Lukoil, w dawnym budynku salonu Hondy).

Więcej

Znajdź nas