Jak wybrać catering w restauracji? Czym się kierować?

Przygotowanie uroczystego przyjęcia weselnego w restauracji dla kilkudziesięciu osób to nie lada wyzwanie. W końcu zależy nam, aby każdy z gości czuł się komfortowo, mógł skosztować pysznych potraw i jak najlepiej zapamiętać ten dzień. Czym się zatem kierować, wybierając catering w restauracji? Poniżej garść praktycznych wskazówek.

Dobra restauracja w Katowicach, tani catering dla firm, wesele, imprezy okolicznościowe, sale szkoleniowe, bankiety, Śląsk

Po pierwsze: postaw na różnorodność

Dzisiejsze trendy kulinarne skupiają się bardziej na degustacyjnym menu aniżeli kilogramach ciężkich sałatek i mięs, pod którymi uginają się stoły. W obecnych czasach minimalizm, nowoczesność i odrobina ekstrawagancji są w cenie. Jeżeli urządzasz wesele w Katowicach, zwróć uwagę na to, aby karta dań była przede wszystkim różnorodna. W ten sposób sprawisz, że każdy gość, zarówno miłośnik tradycyjnej kuchni polskiej, jak też wegetarianka znajdą coś pysznego dla siebie.

Po drugie: pamiętaj o eleganckiej prezentacji dań

Dobre restauracje w Katowicach dbają o to, aby potrawy na przyjęciach weselnych prezentowały się elegancko i z klasą. Kluczowa jest w tym przypadku nie tylko dobrze dobrana zastawa stołowa. Dobrze, jeśli każdemu nakryciu towarzyszy złoty podtalerz, który podkreśla odświętny charakter uroczystości. Równie ważne jest też to, co znajduje się na talerzu. Obecnie każda lepsza restauracja w Katowicach stara się dopasować do trendów związanych z odpowiednią prezentacją dań. Czasem nawet dość prosta potrawa, podawana w efektowny sposób, szalenie zyskuje na apetyczności i wzbudza zainteresowanie wszystkich gości, chociażby ze względu na samą formę podania. A jeśli idzie jeszcze za tym doskonały smak – możesz pogratulować sobie wyboru lokalu.

Po trzecie: zanim zamówisz, przetestuj na własnej skórze

Organizacja przyjęcia weselnego wiąże się z niemałym wydatkiem. Nie zawsze to, co jest zachwalane w momencie zamówienia, pokrywa się z Twoim wyobrażeniem dotyczącym smaku i wyglądu dania. Jeżeli nie lubisz kupować kota w worku i nie chcesz zaliczyć wpadki przed swoimi gośćmi, koniecznie skorzystaj z degustacji jeszcze przed złożeniem zamówienia. Dobrym pomysłem jest też skorzystanie z oferty tej restauracji, w której miałeś już okazję wcześniej przebywać jako gość.

Zadzwoń

Zadzwoń do nas:

tel. 32-258-24-26

tel/fax. 32-259-84-84

kom. 601 47 19 60

Napisz do nas:

email: marketing@club99.pl

GODZINY OTWARCIA

Pon-Pt 9:00 - 18:00
Sob-Nd 9:00 - 18:00

ul. Bracka 16
40-858 Katowice
Woj. Śląskie

O NAS

O naszej restauracji

Zapraszamy Państwa do naszej restauracji i sal szkoleniowych. Mieścimy się przy ul. Brackiej 16 (przedłużenie ulicy Bocheńskiego) w Katowicach (po przeciwnej stronie głównego wejścia do Wesołego Miasteczka, za stacją benzynową Lukoil, w dawnym budynku salonu Hondy).

Więcej

Znajdź nas