Hotel, sala konferencyjna czy restauracja. Gdzie zorganizować spotkanie firmowe?

Czeka Cię zakończenie ważnego projektu i chcesz uczcić sukces? A może niebawem przypada okrągła rocznica powstania firmy? Niezależnie od tego, jaki powód stoi za organizacją spotkania firmowego, musisz wybrać miejsce, które umożliwi Tobie i Twoim współpracownikom jak najlepsze świętowanie. Zobacz, co warto wziąć pod uwagę, planując wspólny czas.

Dobra restauracja w Katowicach, tani catering dla firm, wesele, imprezy okolicznościowe, sale szkoleniowe, bankiety, Śląsk

Spotkanie firmowe w hotelu – połączenie przyjemnego z pożyteczny

Jeżeli zarządzasz firmą, która ma wiele oddziałów w różnych miastach Polski i chcesz zapewnić swoim gościom wygodny nocleg, hotel będzie najlepszym rozwiązaniem. Pracownicy filii w innym mieście mogą być zmęczeni po podróży – chcą się odświeżyć, odpocząć i przespać. Organizując spotkanie firmowe w hotelu, łączysz przyjemne z pożytecznym. Po złapaniu oddechu zaproszeni goście mogą w skupieniu i z zaangażowaniem wziąć udział w firmowym spotkaniu.

Sala konferencyjna – optymalne miejsce do prezentacji biznesowych myśli

W sytuacji, gdy spotkanie firmowe służy omówieniu najważniejszych celów i strategii na przyszłość i chcesz zaprezentować w postaci wizualnej swoje koncepcje, świetnym miejscem do tego celu będzie sala konferencyjna Katowice. Zazwyczaj sale tego typu znajdują się w centrach dużych miast, dlatego łatwo do nich trafić także osobom z innych miejscowości.

Restauracja – miłe spotkanie przy dobrym jedzeniu

Jeżeli cenisz sobie spotkanie biznesowe przy obficie zastawionym stole, restauracja Katowice będzie najlepszym miejscem. Panuje w niej półformalna atmosfera, dlatego ze sztywnych relacji firmowych łatwiej przejść na kontakty bardziej swobodne i towarzyskie. Dobre jedzenie służy pozytywnej atmosferze oraz dobremu nastawieniu współpracowników i kontrahentów. W takich warunkach łatwiej domyka się projekty i znajduje rozwiązanie satysfakcjonujące obie strony. Natomiast jeśli wolisz bardziej formalne miejsca, pierwszą część spotkania biznesowego możesz zorganizować w sali konferencyjnej. Zwieńczeniem dnia niech będzie wieczorna kolacja w dobrym lokalu.

Zadzwoń

Zadzwoń do nas:

tel. 32-258-24-26

tel/fax. 32-259-84-84

kom. 601 47 19 60

Napisz do nas:

email: marketing@club99.pl

GODZINY OTWARCIA

Pon-Pt 9:00 - 18:00
Sob-Nd 9:00 - 18:00

ul. Bracka 16
40-858 Katowice
Woj. Śląskie

O NAS

O naszej restauracji

Zapraszamy Państwa do naszej restauracji i sal szkoleniowych. Mieścimy się przy ul. Brackiej 16 (przedłużenie ulicy Bocheńskiego) w Katowicach (po przeciwnej stronie głównego wejścia do Wesołego Miasteczka, za stacją benzynową Lukoil, w dawnym budynku salonu Hondy).

Więcej

Znajdź nas