NaszaOferta


Wesela, Noclegi

Wieloletnie doświadczenie w organizowaniu uroczystości weselnych to coś, co pozwala nam planować wesela Państwa marzeń. Sala zostanie udekorowana zgodnie z zamysłem i życzeniami Pary, a goście uraczeni wspaniałą, polską kuchnią.

Więcej


Catering, Bankiety

Nasz wyśmienity, każdorazowo dostosowywany do indywidualnych oczekiwań klientów catering to doskonałe rozwiązanie dla organizatorów wszelkich wydarzeń firmowych i okolicznościowych.

Więcej


Sale szkoleniowe

Możemy zaoferować Państwu trzy klimatyzowane sale szkoleniowe dla od 40 do 140 osób z możliwością połączenia pomieszczeń. Wnętrza są dostosowane do prowadzenia spotkań o charakterze biznesowym.

Więcej


Imprezy plenerowe

Spotkania "pod chmurką" to fantastyczny sposób na spędzenie czasu poza środowiskiem firmowym, a także doskonała szansa na lepsze zapoznanie się ze współpracownikami. Zachęcamy do skorzystania z naszych usług!

Więcej


Studniówki

Podstawowa oferta studniówkowa Club99 może zostać dowolnie zmodyfikowana tak, by była całkowicie zgodna z indywidualnymi oczekiwaniami i możliwościami finansowymi klienta.

Więcej


Komunie

Nasza restauracja już od 20 lat zajmuje się organizowaniem oraz obsługą uroczystych obiadów rodzinnych z okazji I komunii świętej, łącznie z aranżacją komunijnej sali i dekoracją stołów.

Więcej


Stypy

Ze względu na swoją lokalizację nasza restauracja stanowi dobre miejsce na zorganizowanie stypy. Mieścimy się na drodze między kościołem p. w. Jana i Pawła męczenników w Katowicach a cmentarzem.

Więcej


Przyjęcia rodzinne, firmowe

Club99 jest restauracją specjalizującą się w organizowaniu uroczystości rodzinnych w swoim lokalu, a wedle życzenia także w salach zewnętrznych czy domach klientów. W ofercie wyśmienity catering i obsługa na najwyższym poziomie.

Więcej

JesteśmyNa:


Oferta rabatowa dla pracowników PGG w restauracji „CLUB 99”


1. Oferta rabatowa na usługi restauracyjne - zamówienia „a la carte”

od poniedziałku do piątku – 30%
sobota- niedziela – 15%

Założenia:

 • nie dotyczy napojów alkoholowych

2. Oferta rabatowa na organizację imprez rodzinnych/firmowych

od poniedziałku do czwartku – 20%
w piątki i niedziele – 10%
w soboty – 5%

Założenia:

 • nie dotyczy napojów alkoholowych
 • nie dotyczy organizacji wesel i przyjęć komunijnych

3. Oferta rabatowa na organizację wesel

od poniedziałku do czwartku – 15%
w piątki i niedziele – 6 %
w soboty – 3%

Założenia:

 • nie dotyczy napojów alkoholowych

4. Oferta rabatowa na organizację przyjęć komunijnych 3%

Założenia:

 • nie dotyczy napojów alkoholowych
 • dotyczy terminów niedzielnych w maju

Zadzwoń


 • Zadzwoń do nas:

  tel. 32-258-24-26
  tel/fax: 32-259-84-84
  kom. 601 47 19 60

 • Napisz do nas:

  email: marketing@club99.pl
  gg:1451784

GODZINY OTWARCIA


Pon-Pt 9-20
Sob-Nd 9-20

ul. Bracka 16
40-858 Katowice
Woj. Śląskie

O NAS


O naszej restauracji

Zapraszamy Państwa do naszej restauracji i sal szkoleniowych. Mieścimy się przy ul. Brackiej 16 (przedłużenie ulicy Bocheńskiego) w Katowicach (po przeciwnej stronie głównego wejścia do Wesołego Miasteczka, za stacją benzynową Lukoil, w dawnym budynku salonu Hondy).

Więcej

Opinie
Klientów


 • Chcieliśmy serdecznie podziękować za bardzo udaną zabawę weselną, super obsługę, super jedzenie, super podejście do nas i za ogół. Wesele było kapitalne!!! Wszystkim polecamy!!!

  Iwona i Artur
 • Chcieliśmy serdecznie podziękować za obsługę naszego wesela w Starochorzowskim Centrum Kultury. Jedzenie było przepyszne,a profesjonalna obsługa sprawiła iż w tym dniu wszystko było tak jak sobie życzyliśmy.Gorąco polecamy!

  Aneta Z

Więcej