Czy warto organizować firmową Wigilię?

Sezon komunijny nadchodzi wielkimi krokami. Wielu rodziców już teraz zastanawia się gdzie zorganizować przyjęcie komunijne. Kiedyś komunie organizowane w restauracjach należały do rzadkości, zazwyczaj organizowano je w domu, jednak ten trend zmieniał się w czasie. Niewątpliwie, każde z tych rozwiązań ma pewne zalety i wady.

Dobra restauracja w Katowicach, tani catering dla firm, wesele, imprezy okolicznościowe, sale szkoleniowe, bankiety, Śląsk

Komunia w domu

Organizując domowe przyjęcie można cieszyć się swobodną atmosferą i zaoszczędzić. Jednak czy nie jest to oszczędność pozorna? Przecież nie chodzi tylko o ceny składników, ale tez o czas spędzony na planowaniu i przygotowywaniu, a także o organizację tego dnia. Tak żeby nie skończyło się na tym, że rodzice obsługują gości, a dziecko jest w tym ważnym dniu zostawione samo sobie. Nie taka powinna być atmosfera. Może okazać się, ze wszystko zostało ustalone, ale na przykład część ze składników niezbędnych do ugotowania zaplanowanych potraw jest niedostępna. Nerwy związane z taką sytuacją też nie są bez znaczenia dla ogólnej kalkulacji. Niebagatelnym argumentem jest też to, że nie każdy dysponuje odpowiednio dużą przestrzenią w domu żeby komfortowo pomieścić wszystkich gości. Nie jest to również rozwiązanie dla pań domu, które mniej pewnie czują się w kuchni.

Komunia w restauracji

Wynajęcie sali w restauracji owszem, jest kosztowne, ale płaci się nie tylko za jedzenie, ale też za własny komfort i odświętną atmosferę. To rozwiązanie pozwala zaoszczędzić sporo czasu i we właściwy sposób skupić się na przygotowaniach do tego wyjątkowego dla dziecka dnia. Ponieważ to restauracja zapewni pełną obsługę wydarzenia, unikniemy przykrej sytuacji, że gospodarz jest wyłączony ze świętowania. Wiele osób ma obawy co do kosztu i atmosfery takiego przyjęcia. Dlatego warto odpowiednio wcześnie zrobić rozeznanie o ofercie poszczególnych lokali. Może okazać się wtedy, że takie obawy są nieuzasadnione. Jeśli rzetelnie policzyć czas spędzony na przygotowaniu domowego przyjęcia, różnica w cenie może okazać się bardzo niewielka. Zawsze można wybrać lokal o nieco bardziej domowym charakterze tak żeby wszyscy uczestnicy przyjęcia czuli się swobodnie.

Zadzwoń

Zadzwoń do nas:

tel. 32-258-24-26

tel/fax. 32-259-84-84

kom. 601 47 19 60

Napisz do nas:

email: marketing@club99.pl

GODZINY OTWARCIA

Pon-Pt 9:00 - 18:00
Sob-Nd 9:00 - 18:00

ul. Bracka 16
40-858 Katowice
Woj. Śląskie

O NAS

O naszej restauracji

Zapraszamy Państwa do naszej restauracji i sal szkoleniowych. Mieścimy się przy ul. Brackiej 16 (przedłużenie ulicy Bocheńskiego) w Katowicach (po przeciwnej stronie głównego wejścia do Wesołego Miasteczka, za stacją benzynową Lukoil, w dawnym budynku salonu Hondy).

Więcej

Znajdź nas