O RESTAURACJI


Zapraszamy Państwa do naszej restauracji i sal szkoleniowych. Mieścimy się przy ul. Brackiej 16 (przedłużenie ulicy Bocheńskiego) w Katowicach (po przeciwnej stronie głównego wejścia do Wesołego Miasteczka, za stacją benzynową Lukoil, w dawnym budynku salonu Hondy).

Nasze położenie jest wyśmienite zarówno pod względem dojazdu jak również ilości miejsc parkingowych.

Lokalizacja w pobliżu zjazdu z autostrady A4 Wrocław - Kraków i przy wylocie DTŚ, pozwala na szybki i łatwy dojazd do naszego Centrum Konferencyjno - Restauracyjnego. Po drodze do nas, nie spotkają Państwo utrudnień związanych z przebudową centrum miasta czy dworca głównego PKP.

Dodatkowo dysponujemy bardzo rozległym (kilkadziesiąt samochodów) i bezpłatnym parkingiem, na który bez problemu wjadą i wymanewrują nawet autokary.

Jesteśmy restauracją rodzinną o 20-letniej tradycji. Cały czas istnienia na rynku gastronomicznym poświęciliśmy na rozeznanie potrzeb naszych Klientów i dostosowanie się do ich wymagań. Zyskaliśmy opinię firmy rzetelnej, wiarygodnej i elastycznej. Nasza restauracja cieszy się niezmiennie dużym uznaniem za smaczną kuchnię, miłą obsługę i sprawność w zarządzaniu. Proponujemy dania zarówno kuchni regionalnej, jak i wykwintne dania kuchni światowej. Potrafimy dostosować się do każdej sytuacji i każdego Państwa życzenia. Dbamy o każdego naszego Klienta i Jego zadowolenie, także z warunków finansowych

Oddajemy Państwu do dyspozycji sale restauracyjne różnej wielkości i w różnej aranżacji. Główna sala restauracyjna pomieści do 120 osób, pozostałe sale odpowiednio 90 i 30 osób. Wszystkie sale są klimatyzowane. Przed restauracją przygotowaliśmy mały ogródek letni, gdzie Goście mogą swobodnie usiąść pod parasolami. Cały obiekt jest moniotorowany

Dla firm chcących zorganizować szkolenie polecamy sale konferencyjne dla 30, 90 i 150 osób. Przy większej ilości uczestników posiadamy także salę szkoleniową na terenach MTK dla 250 osób.

Nasz obiekt znajduje się w idealnej lokalizacji w samym centrum węzła komunikacyjnego na splocie miast Katowic, Chorzowa, Rudy Śląskiej. Naszym Gościom oddajemy do użytku bezpłatny parking monitorowany na terenie posesji (dla ok. 20 samochodów) i także bezpłatny przyległy parking miejski (dla ok. 150 samochodów).

Posiadamy także sprzęt niezbędny do przeprowadzenia szkoleń (flipchart, ekran, rzutnik multimedialny)

Sale dysponują takze bezpłatnym dostępem do Internetu.

Przy jednoczesnym korzystaniu z naszej oferty restauracyjnej można uzyskać atrakcyjne rabaty.

Nasze atuty to smaczna kuchnia, miła obsługa, łatwy dojazd oraz bezpłatny i obszerny parking dla ok. 170 samochodów.

Aktualności


Nowa Karta

"Club 99" wprowadza do swojego menu nowe potrawy oraz menu dla najmłodszych.